T: +33 689 51 34 60
F: +32 3 773 26 82

Brecht van den Broecke

Vertegenwoordiger België
9 +32 470 10 06 29
9 brecht@smetrental.com

Rutger Audooren

Hoofd Technische dienst
9 +32 470 10 06 24
9 support@smetrental.com

Hilde Gabriels

Directeur Financier
9 +32 3 773 54 69
9 hilde@smetrental.com

Jérémy LUCAT

Commercial France (Nord - Est)
9 +33 788 67 69 63
9 jeremy@smetlocation.fr

Stefaan Smet

Management
9 +32 3 773 54 69
9 stefaan@smetrental.com

Hugues GRAVIER

Commercial France (Nord- Ouest)
9 +33 672 96 15 98
9 hugues@smetlocation.fr

Lieven Cottenie

Responsable Commercial France
9 +33 689 51 34 60
9 lieven@smetlocation.fr

Valérie Smet

Info général - Administration - Expéditrice
9 +32 3 773 54 69
9 valerie@smetrental.com

Anton Smet

Responsable entrepôt
9 +32 3 773 54 69
9 magazijn@smetrental.com

Louis Smet

Facturatie - Administratie
9 +32 3 773 54 69
9 louis@smetrental.com

Heidi Van Dijck

Administration France
9 +33 788 18 57 95
9 heidi@smetlocation.fr